TÁBOR 2019/ GOKART ISKOLA (a lap alján)
 
 
 

Napközis gokart tábort szervezünk Csömörön a Kart Farm Gokartpályán.

Sok éves tapasztalttal, szuper hangulattal és jó csapattal várjuk 6-18 éves gyerekek jelentkezését!

Testnevelő pedagógus felügyelete mellett maximum 20-28 fős turnusokat indítunk.

A gyerekek életkor és gokart tudás alapján csoportokra bontva gokartoznak.

Tábor foglalkozás 8:00-17:00-ig tart hétfőtől péntekig, reggelivel, ebéddel és uszonnával!

Részletes napi programért görgess lejjebb!

A táborok tervezett időpontjait 2019:

1. Turnus június 17 - 21.

2. Turnus június 24 -28.

3. Turnus július 01 - 05.

4. Turnus július 08 - 12. 

5. Turnus július 15 - 19.

6. Turnus július 22 - 26. 

7. Turnus július 29 - augusztus 02.

8. Turnus augusztus 05 - 09.

9. Turnus augusztus 12 - 16.

10. Turnus agusztus 19 - 23. (augusztus 20.-án is megtartjuk a tábort)

11. Turnus augusztus 26 - 30.


 

  1.Turnus 2. Turnus Betelt 3. Turnus Betelt 4. Turnus 5.Turnus 6. Turnus
1. Kardos Gergő Perjési Balázs Burján Balázs Andrási Bendegúz Nagy-Láng Barna Palik Csenge,Szabolcs
2. Brezina Péter Takács Roland Hász Dávid Perjési Balázs Bíró Márton és Mátyás Harmann Balázs
3. Okeke Erik Szalay Kristóf Bérczy Róbert Patyi Dóra Fazzino Dániel Jákó János
4. Szűcs Márkó, Mián Rideg Márk Szigetvári Milán Vass Miléna Simon Balázs Váradi Richárd
5. Fleger André Világos Máté Gyimesi Dániel Vörös Bendegúz Bánk Dicső Roland Seres Gáspár Bence
6. Várhegyi Gergő Horváth Samu László Csenge Kispál Szabolcs Molnár Kende Szabó Viktor Gergő
7. Varró Áron Tóth Robin Székhelyi Lili Jánosa Gergő Varga Zsombor Kovács Balázs
8. Kamarás Patrik Zalán Dominik László Vajk Gerencsér Ádám Farkas Izabella Joó Ferenc
9. Kovács Benedek Vágner Sámuel Lippai Benedek Koltai Csongor Kovács Vince és Félix Nagy Timon
10. Vörös Dániel Tóth Fazekas Bence Szalai Ádám Ladvenicza Koppány Deák Imre Gáll  Olívia
11. Rideg Márk Nádasi Gergő Szlavikovics István Varga  Ákos Varga-Pernecz Mirkó Nagy Tamara
12. Bertucz Alex Bobák Tamás Tóth Barnabás Pap Marcel Haris Dáriusz Árpád Szigeti Zsombor
13. Miller Milán, Dániel Villási Zsombor Budaházy Botond Kárpáti Bálint Gyimesi Dániel Horváth Bognár Patrik
14 Hóka László Perge Balázs Kocsis Barnabás Varga Bence Manó Kiss Benjamin Károly Fülöp Bertalan,Sebestyén
15 Nemes Milán Gilli Máté Balázs Eke József Fazekas Ákos Kövecses Kinga Radnóti András
16 Almási Richárd Szilágyi Domonkos István Éles Enikő Gyimesi Milán Szigl Alex Vajk Réka és Ádám
17 Szenteszki Ákos,Bábor Czafit Márk,Máté Vasa Bálint Kozma Patrik Milán Széchenyi Levente Székhelyi Lili
18 Demencs István Czafit Kristóf,Martin Goda  Júlia Tompa Benedek Kökény Gábor László Csenge, Vajk
19  Szenteszki Bálint Szathmáry Benedek Varga Balázs Mánfai Hunor Pekk Bernát Király Máté István
20   Szathmáry Benedek, Pekk Bernát Pirisi Bence Nyírbátori Ádám  
21.     Kállai Péter Magyar László Ferenc Willburg Péter Donát  
  7. Turnus 8. Turnus betelt 9. Turnus 10. Turnus 11. Turnus
1. Huszár Ádám Szakács Gábor Miklusicsák Máté Fuchsel Jonatan Gábriel Olivér
2. Hetzmann Krisztián Szatmári Zsombor Balázs Kéri Marcell Donka Dániel Klem Erik
3. Miklusicsák Máté Sándor Szabolcs Rimai Tamás Kaplonyi Andor Báthory Zsigmond
4. Tóth Márk Patrik Szabó Zoltán Kecse Dominik Kiss Dorka Varga Martin Ernesto
5. Koch Róbert Partik Vidák Norbert Bányai Donát Kopunec Gergely  
6. Igaz Gábor Kovács Erik Bányai Dorián Zsendovics Lilla  
7. Szabó Mihály Kristóf Ádám Bodó Botond Mi Feiyu  
8. Dusza Barnabás Sutta Máté Simon Márk László    
9. van der Meulen Andreas Szabó Dániel Paróczai Krisztián    
10. Déri Csanád és Zsolna Győrfi Milán Töreky Gergő    
11. Déri Gábor Stróbl Ádám Letenyei Nóra Irén    
12. Andorkó Bertalan és Flóra Kovács Maxim,Martin Letenyei Kata Tímea    
13. Gérczei Márton Varga Dániel Kiss Virág    
14. Zengő Máté Gáll Olívia Kiss Gergely    
15. Fodor István Bisztran Zoltán,Ruben Tihanyi Donát    
16. Navratil Botond Hajas Dominik Talapa Bence    
17. Csontos Gábor Kruppa Márton Markovits Balázs    
18. Facsar Balázs Erdei Patrik Botos András    
19. Pinkert Balázs Rusznyák Bendegúz Kovács Ábel    
20. Tanyi Huba Gaál Kristóf      
21.   Pekk Bernát      

Kérjük a jelentkezéseket mihamarabb leadni, mert a férőhelyek száma korlátozott!

 

A regisztrációhoz szükséges:

1.Táborozó neve, kora

2.Kiválasztott turnus

3.Szülő telefonszáma

 

 Regisztrálni a táborra a következő email címent lehet a fenti adatok megadásával

  majorkart@invitel.hu

Részvételi díj: 48.000 Ft/fő; testvéreknek, baráti társaságoknak kedvezmény!

A tábor díját a tábor első napján kell rendezni, előlegre nincs szükség.

Szállás: 12.000 Ft/fő (4 éjszaka) férőhelyek száma korlátozott.

 

Akiket nem a szülők szállítanak, őket a  gödöllői HÉV-hez visszük-hozzuk autóval a megbeszélt járathoz.
 



A heti program:

Hétfő: ismerkedés a gokartokkal, műszaki ismeretek, gépek kiosztása, tesztelése.
Kedd: vezetés technikai oktatás, szlalomozás, elindulás-megállás-fékteszt, box utca és pálya jelzések, zászlók megismerése.
Szerda: Szabad gokartozás, időmérő edzések.
Csütörtök: GOkart TO-TO kitöltése (felmérő a megszerzett ismeretekről) időmérő edzés, próbaverseny
Péntek: délelőtt időmérő futamok, szabadedzés,
               délután FORMA 1 rendszerű verseny megrendezése, minden kategóriának külön-külön. A verseny start pozíciói az időmérő futamon dőlnek el.
               A versenyre a szülők is hivatalosak, a verseny után eredmény hirdetés érmekkel, oklevelekkel, dobogóval kategóriánként.

               Szülő gyerek futam.

Eső esetén is megtartjuk a tábort. Igazodunk az időjáráshoz, ha szükséges eltoljuk az étkezéseket, vagy átrakjuk a következő napra a feladatokat.

Gokartozáshoz zárt cipő használata kötelező.

Napi háromszori étkezéssel: reggeli (zsemle,felvágott,vaj,paprika,tea,kakaó)
                                                     ebéd (leves és főétel, melyet kifőzdéből szállítanak minden nap frissen,üdítő)
                                                      uzsonna (pizza,hotdog vagy meleg szendvics,üdítő)


Kiegészítő programok:

 
- csocsó bajnokság
- asztalitenisz bajnokság
- kispályas foci bajnokság
- klimatizált büfében mesék, filmek vetítése

Érdeklődni és jelentkezni lehet a következő elérhetőségeken:
E-mail: majorkart@invitel.hu
Tel: +36 28 447-364
Mobil: +36 70 334-1226
 
 


Pődör Balázs gokart iskola, versenyző képzés
 
 
 
Pődör Balázs 18 éves verseny tapasztalattal a háta mögött vállalja versenyezni vágyók oktatását gokart iskolájában.
 
Helyszín: KART FARM Gokart pálya
 
Csoportos tanfolyamok mellett, lehetőség van egyéni oktatásra is.
 
Elméleti rész: A versenyzés feltételeinek és szabályainak, valamint a versenynap lebonyolításának ismertetése.
 
Gyakorali rész: Vezetéstechnika lesajátítása, alapbeállítások megismerése, ideális ívek gyakorlása.
 
Rövid és hosszútávú tesztlehetőségek versenygokarttal.
 
Részvétel 6 éves kortól.
 
 
További információk: 06 30 361 3686
 
 
 
 
 
Megosztás:   Facebook Twitter iwiw