TÁBOR 2018/ GOKART ISKOLA (a lap alján)
 
 
 

Napközis gokart tábort szervezünk Csömörön a Kart Farm Gokartpályán.

Sok éves tapasztalttal, szuper hangulattal és jó csapattal várjuk 6-18 éves gyerekek jelentkezését!

Testnevelő pedagógus felügyelete mellett maximum 20-28 fős turnusokat indítunk.

A gyerekek életkor és gokart tudás alapján csoportokra bontva gokartoznak.

Tábor foglalkozás 8:00-17:00-ig tart hétfőtől péntekig, reggelivel, ebéddel és uszonnával!

Részletes napi programért görgess lejjebb!

A táborok tervezett időpontjait 2018:

1. Betelt turnus június 18 - 22.

2. Betelt  turnus június 25 -29.

3. Betelt turnus július 02 - 06.

4.  Betelt turnus július 09 - 13. 

5. Betelt turnus július 16 - 20.

6. Betelt turnus július 23 - 27. 

7. Betelt turnus július 30 - augusztus 03.

8. Betelt turnus augusztus 06 - 10.

9. Betelt turnus augusztus 13 - 17.

10. turnus agusztus 20 - 24.

11. turnus augusztus 27 - 31.

  1. Turnus betelt 2. Turnus betelt 3. Turnus betelt 4. Turnus betelt 5. Turnus betelt 6. Turnus betelt
1 Lents-Tóth Domonkos László Vajk és Csenge Kovács Levente Szalay Kristóf Kecse Dominik Horváth Bernárd Noel
2 Lents-Tóth Benedek Csilip Dávid Oravecz Gergő Fekete Armand Csík Dorián Patyi Dorka
3 Rácz Jázmin Kardos Gergő Surányi Gergő Vígh Maximilian Jakab Zsombor Vass Miléna
4 Farkashalmi Bendegúz Brezina Péter Szigetvári Milán Szalay Richárd Szabó Viktor Gergő Sztancsik Andrási András
5 Bérczy Róbert Veres Mihály,Máté Pekk Bernát Rammacher Ádám Kiss Gergely Móritz Áron
6 Birovecz Bátor Kiss Dávid Milán Gégény Márk Kozma Kata Szófia Rácz Ábel, Máté Sződi János
7 Kovács Luca Szalai Ádám Nádasi Gergő Balog Zétény Gábor Hóka László Cserey Bálint
8 László Vajk Szlavikovics István Bobák Tamás Csonka Balázs Budaházy Botond Bodnár Dominik
9 László Csenge Lippai Benedek Haris Dáriusz Mánfai Hunor Gegény Márk Papp Virág
10 Zolnai Richard Francsics Péter Varga-Penecz Mirkó Pirisi Bencer Fazekas Ákos Koch Róbert Patrik
11 Farkas János Farkashalmi Bendegúz Gerencsér Ádám Navratil Botond Varga Bence Facsar Balázs
12 Farkas Bence,Áron Kovács Benedek Jánosa Gergő Fodor István Orvos Huba Pinkert Balázs
13 Demeter Ádám Székhelyi Alexandra Kamper Zsombor Zengő Máté Tányi  Donát Varga Samu
14 Demeter Bálint Varga Maritn Ernesto Kispál Szabolcs Soós Benedek Konrád Balázs Turák Milán
15 Kiss Barnabás Juhász Frigyes Donka Dániel Igaz Gábor Perger Dávid Csontos Dani
16 Dózsa Roland Pap Olivér Kaplonyi Andor Kállai Péter Perger Zsombor Bartucz Alex
17 Szücs Gergely Ladvenicza Koppány Déri Csanád,Gábor Varga Balázs István Csontos Dani Kruppa Márton
18 Szücs Vince Guzmics Zoltán Ádám Csömösz Máté Kozma Patrik Milán Szőke Ádám Fehérvári Dominik
19 Várhegyi Gergő Murlasits Manó Caló Erik Molnár Kende Ladvenicza Koppány Bazan Balázs
20 Szilágyi Domonkos István Gyimesi Dániel Czafit Márk,Máté Cufer Anrás Papp Cservenák Amira Imró Milán
21 Szabó L. Marcell Tóth Zsombor Kocsis Barnabás Ivándy Nándor Vépi Antónia Csukárdi Márk,Dávid
22 Vörös Balázs Bánk Váradi Szabolcs Kovács Fenyvesi Andor Radnóti András Kun Kiara Kárpáti Bálint
23 Szőke Ádám Vásárhelyi Lóránt Kari Péter Attila Eke József Sólyom Patirk, Dominik Erős Dávid


 

  7. Betelt Turnus 8. Betelt Trunus 9. betelt Turnus 10. Turnus 11. Turnus
1 Kovács Maxim Bódis Zalán Márk Almási Richárd Szabó Dániel Hartmann Balázs
2 Kovács Martin Kamarás Patirk Almási Krisztián Farkas Krisztián Kósa Tamás
3 Schnabel Dávid Schnabel Dávid Balázs Ruben Bakó Ádám Bui Kevin
4 Fábián Barnabás Varjas Gábor Simon Márk Veress Tamás Dianovszky Zalán
5 Morvai Milán Balázs Lattman Erik Borsándi Botond Virágos Bálint Dobos Áron
6 Bakondi Boldizsár Leidenfrost Levente Opolcsok Bence Szigeti Zsombor Kölcsey Krisztián
7 Farkas Róbert,Márton Oláh Olivér András Szatmári Zsombor Szuppinger Szabolcs Szegedi Dávid
8 Király Máté Rusznák Bendegúz Toldi András Berta Benjamin Balogh Lehel
9 Lakatos Péter József Töreky Gergő Bodo Bendegúz Koltai-Macdonald Lina Mile Keve László
10 Máté Szabolcs Paku Botond Bodo Botond Szabadhegyi Marcell Mile Csanád Ferenc
11 Sciarini Benjamin Juhász Ádám Torma Soma Szabolcs Koppány Kiss Dorka
12 Lakatos Norbert Ölyüs Dárió Egri Sándor Székely Attila Kopunec Gergely Dániel
13 Lakatos Liza Horváth Boglár Patirk Abella Péntek Botond Ungár Szabolcs Tarjányi András Tibor
14 László Mátyás Deák Imre Ksenicz Attila Sas Csanád  
15 Petrikó Kristóf Fehér Milán Sólyom Zente Sági Zsombor Boldizsár  
16 Szigl Alexander Kovács Benedek Vigh Mátyás Román Patrik  
17 Willburg Péter Donát Markovits Balázs Berta Benjamin    
18 Diósi Milán Kasper András Illés József Ádám    
19 Hartmann Balázs Paróczai Krisztián Fazekas Ágoston    
20 Székely Alexandra Lili Boodhoo Mateo Végh Zsombor, Mátyás    
21 Bisztran Zoltán Merza Martin Michael Brezsnyik Bálint    
22.   Fleger André,Arnold,Chaled Zubor Gergely    

Kérjük a jelentkezéseket mihamarabb leadni, mert a férőhelyek száma korlátozott!

 

A regisztrációhoz szükséges:

1.Táborozó neve, kora

2.Kiválasztott turnus

3.Szülő telefonszáma

 

 Regisztrálni a táborra:

Telefonon: +36 70 3341226 vagy  +36 70 250-4756

Email:  majorkart@invitel.hu

Részvételi díj: 45.000 Ft/fő; testvéreknek, baráti társaságoknak kedvezmény!

A tábor díját a tábor első napján kell rendezni, előlegre nincs szükség.

Szállás: 12.000 Ft/fő (4 éjszaka)

 

Akiket nem a szülők szállítanak, őket a  gödöllői HÉV-hez visszük-hozzuk autóval a megbeszélt járathoz.
 



A heti program:

Hétfő: ismerkedés a gokartokkal, műszaki ismeretek, gépek kiosztása, tesztelése.
Kedd: vezetés technikai oktatás, szlalomozás, elindulás-megállás-fékteszt, box utca és pálya jelzések, zászlók megismerése.
Szerda: Szabad gokartozás, időmérő edzések.
Csütörtök: GOkart TO-TO kitöltése (felmérő a megszerzett ismeretekről) időmérő edzés, próbaverseny
Péntek: délelőtt időmérő futamok, szabadedzés,
               délután FORMA 1 rendszerű verseny megrendezése, minden kategóriának külön-külön. A verseny start pozíciói az időmérő futamon dőlnek el.
               A versenyre a szülők is hivatalosak, a verseny után eredmény hirdetés érmekkel, oklevelekkel, dobogóval kategóriánként.

               Szülő gyerek futam.

Eső esetén is megtartjuk a tábort. Igazodunk az időjáráshoz, ha szükséges eltoljuk az étkezéseket, vagy átrakjuk a következő napra a feladatokat.

Gokartozáshoz zárt cipő használata kötelező, váltóruhát, fürdőruhát, törülközőt lehet hozni.

 

Napi háromszori étkezéssel: reggeli (zsemle,felvágott,vaj,paprika,tea,kakaó)
                                                     ebéd (leves és főétel, melyet kifőzdéből szállítanak minden nap frissen,üdítő)
                                                      uzsonna (pizza,hotdog vagy meleg szendvics,üdítő)


Kiegészítő programok:

 
- csocsó bajnokság
- asztalitenisz bajnokság
- kispályas foci bajnokság
- fürdés felállított medencében
- klimatizált büfében mesék, filmek vetítése

Érdeklődni és jelentkezni lehet a következő elérhetőségeken:
E-mail: majorkart@invitel.hu
Tel: +36 28 447-364
Mobil: +36 70 334-1226, +36 70 229-7661
 
 


Pődör Balázs gokart iskola, versenyző képzés
 
 
 
Pődör Balázs 18 éves verseny tapasztalattal a háta mögött vállalja versenyezni vágyók oktatását gokart iskolájában.
 
Helyszín: KART FARM Gokart pálya
 
Csoportos tanfolyamok mellett, lehetőség van egyéni oktatásra is.
 
Elméleti rész: A versenyzés feltételeinek és szabályainak, valamint a versenynap lebonyolításának ismertetése.
 
Gyakorali rész: Vezetéstechnika lesajátítása, alapbeállítások megismerése, ideális ívek gyakorlása.
 
Rövid és hosszútávú tesztlehetőségek versenygokarttal.
 
Részvétel 6 éves kortól.
 
 
További információk: 06 30 361 3686
 
 
 
 
 
Megosztás:   Facebook Twitter iwiw