2019-10-28

Kart Farm evo6 Kupa

Normál L1 L2

I. Kategória

  Név Időmérő eredménye Időmérő pontszáma 1. futam eredménye 1. futam pontszáma 2. futam eredménye 2. futam pontszáma Best kör Végeredmény
1 Csernyánszki Mihály 27,528 25 1 25 5 11 26,296 61
2 Leidenfrost Levente 27,631 20 2 20 2 20 26,248 60
3 Tőzsér Bence Alex 27,714 13 3 16 1 25 26,192 54
4 Szathmáry Benedek 27,690 16 4 13 4 13 26,570 42
5 Kovács Tamás 27,987 11 6 10 3 16 26,401 37
6 Horváth Norbert 28,152 10 5 11 6 10 27,240 31

II. Kategória

  Név Időmérő eredménye Időmérő pontszáma 1. futam eredménye 1. futam pontszáma 2. futam eredménye 2. futam pontszáma Best kör Végeredmény
1 Tőzsér Bence Alex 27,647 25 1 25 2 20 26,881 70
2 Katona Kristóf 28,034 16 3 16 1 25 26,837 57
3 Novák Bálint Huba 28,229 13 2 20 4 13 26,773 46
4 Csernyánszki Mihály 27,660 20 4 13 5 11 27,660 44
5 Szigl Alex 28,328 11 5 11 3 16 27,127 38
6 Mikola Szabolcs 28,436 10 7 9 6 10 27,956 29
7 Simonyi Napsugár Dóra 29,562 9 6 10 7 9 27,690 28

III. Kategória

  Név Időmérő eredménye Időmérő pontszáma 1. futam eredménye 1. futam pontszáma 2. futam eredménye 2. futam pontszáma Best kör Végeredmény
1 Raffay Kristóf 27,844 20 3 16 1 25 27,152 61
2 Novák Bálint Huba 27,684 25 5 11 4 13 27,684 49
3 Dudás Bence 27,873 16 4 13 2 20 27,215 49
4 Katona Kristóf 27,956 13 1 25 7 9 27,316 47
5 Orosz Attila 28,244 11 2 20 6 10 27,216 41
6 Király Máté 28,357 10 6 10 3 16 27,845 36
7 Simonyi Krisztián 28,968 8 7 9 5 11 27,763 28
8 Podámer Bence 28,474 9 8 8 8 8 28,305 25

Visszafelé

I. Kategória

  Név Időmérő eredménye Időmérő pontszáma 1. futam eredménye 1. futam pontszáma 2. futam eredménye 2. futam pontszáma Best kör Végeredmény
1 Leidenfrost Levente 25,018 25 3 16 1 25 24,167 66
2 Tőzsér Bence Alex 25,507 20 2 20 2 20 24,716 60
3 Szathmáry Benedek 25,536 16 1 25 3 16 24,378 57
4 Csernyánszki Mihály 25,660 13 5 11 4 13 24,947 37
5 Horváth Norbert 28,331 10 4 13 5 11 24,904 34
6 Kovács Tamás 25,740 11 - - - - 25,740 11

II. Kategória

  Név Időmérő eredménye Időmérő pontszáma 1. futam eredménye 1. futam pontszáma 2. futam eredménye 2. futam pontszáma Best kör Végeredmény
1 Novák Bálint Huba 25,143 25 4 13 1 25 24,944 63
2 Csernyánszki Mihály 25,150 20 1 25 3 16 24,829 61
3 Tőzsér Bence Alex 25,161 16 6 10 2 20 25,150 46
4 Mikola Szabolcs 25,384 13 2 20 7 9 24,943 42
5 Katona Kristóf 25,685 10 3 16 4 13 24,941 39
6 Szigl Alex 25,548 11 5 11 6 10 25,487 32
7 Simonyi Napsugár Dóra 26,134 9 7 9 5 11 25,237 29

III. Kategória

  Név Időmérő eredménye Időmérő pontszáma 1. futam eredménye 1. futam pontszáma 2. futam eredménye 2. futam pontszáma Best kör Végeredmény
1 Dudás Bence 25,589 20 2 20 2 20 24,840 60
2 Raffay Kristóf 25,514 25 7 9 1 25 24,476 59
3 Novák Bálint Huba 25,709 16 1 25 4 13 24,794 54
4 Podámer Bence 25,829 13 3 16 8 8 25,662 37
5 Katona Kristóf 26,017 10 5 11 3 16 25,190 37
6 Király Máté 26,470 9 4 13 5 11 25,651 33
7 Orosz Attila 26,002 11 8 8 7 9 26,002 28
8 Simonyi Krisztián 26,482 8 6 10 6 10 25,985 28

 

Megosztás:   Facebook Twitter iwiw